אודות החברה
 

קבוצת "רפי שפירא ובנו בע"מ" כוללת את היחידות הבאות:

רפי שפירא ובנו בע"מ – ראשון לציון

רפי שפירא דיגיטל גלאס – אשדוד

DORMA-רפי שפירא – ראשון לציון

מקלחונט בע"מ – ראשון לציון

הקבוצה מובילה את ענף הזכוכית בישראל, החל מעיבוד הזכוכית בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, ייצור ואספקת זכוכית מעובדת ללקוחות קצה, שווק ואספקת מערכות פרזול מתקדמות ואיכותיות, ביצוע התקנות בפרויקטים מסחריים, ציבוריים ופרטיים בכל רחבי הארץ והתמחות בבתי מלון ובתי יוקרה.

כל פעילויות הקבוצה מבוצעות "בבית" (In House) ביכולות עצמאיות המבוססות על הציוד המודרני והמתקדם ביותר בטכניקות תכנון וייצור דיגיטאליות המבוססות על מערכות אוטוקאד , בגיבוי מחלקה טכנית התומכת בשלבי התכנון והביצוע, עובדי ייצור מנוסים ומצטיינים, מערכת לוגיסטית הבנויה לפעילות סביב השעון בהיקפים גדולים ובכל רחבי המדינה וצוותי התקנות רבים שנבנו והוכשרו מהיסוד עם הקפדה על רמת ביצוע גבוהה במיוחד, מקצוענות ומחויבות לסטנדרטים הגבוהים של הקבוצה.

אנו שמים דגש מיוחד על תחום השירות ללקוח. לשם כך פועלת מחלקת שירות עם צוותים ייעודיים לתחום זה. בתפישתנו, כל לקוח קטן יכול לצמוח ולהיות עסק גדול, רשת שווק או בתי מלון. אנו שואפים ללוות אותו לאורך הדרך ולצמוח אתו ביחד. שירות ברמה הגבוהה ביותר יבטיח נאמנות הדדית ושיתוף פעולה לטווחים ארוכים.

שיתוף פעולה מתמיד ופורה עם יזמים, מתכננים, יועצים ומבצעים, מעורבות עמוקה בכל שלבי התהליך והקפדה על מקצועיות, מצוינות וביצוע בלתי מתפשר, הפכו את הקבוצה לכתובת מועדפת בתחום וסמל לתמיכה ומעורבות פעילה בכל משך חיי הפרויקט.

בואו והצטרפו אלינו לדרך המבוססת על הצלחות העבר והשאיפה להמשיך לצמוח ולהתפתח בהווה ובעתיד.


Maturiert habe ich an einer hheren lehranstalt https://bachelorschreibenlassen.com/ fr tourismus

מבזקים


  • דלת מסתובבת אוטומטית עם הנעה מגנטית (חידוש ופטנט עולמי) DORMA KTV FLEX DIRECT הותקנה בקניון גבעתיים

  • הוכרזנו כספק מורשה למערכות הנגשה באתר "נגישות ישראל"

  • דלת מסתובבת DORMA KTV-4M הותקנה בקניון חוצות כרמיאל