מוצרים / PHA 2500

מוצרים

PHA 2500


PHA 2500 הוא שם משפחה לסדרת ידיות הבהלה הסמויות מתוצרת חברת DORMA. המשפחה כוללת תת דגם לדלתות אלומיניום ותת דגם לדלתות עץ. הידית מותקנת בשילוב מנעולים ממספר סדרות, במספר רב של אפשרויות תפקוד, כולל הפעלות חשמליות. יש להתאים את סוג המנעול לתפקוד הנדרש מהפתח, לעומק המדרגה במשקוף וכן לעובי הכנף.
החלקים הנראים לעין הם החלקים המרכיבים את ידית הדחיפה האופקית בלבד. המוטות המפעילים את הבריח העליון והתחתון וכן הבריחים עצמם סמויים ומורכבים בתוך הדלת.
ניתן להתקין את המערכת ללא ידית חיצונית או בשילוב ידיות מנוף שונות מסדרת DORMA PREMIUM.
המערכות בנויות לדלתות ברוחב שעד 1300 מ"מ, בגובה שעד 2500 מ"מ ובמשקל עד 200 ק"ג. המערכות מאושרות לשימוש בדלתות אש.
בעת ההזמנה יש להדגיש את כוון הידית. תמיד תהיה נקודת ההתייחסות מנקודת המבט של המשתמש (הצד הפנימי של הפתח). הכוון ימין או שמאל יתייחס לפאת הדלת בה מתבצעת הנעילה אל המשקוף או הדלת הסמוכה.
בבחירת היישום המתאים, יש להתחשב בצורת התפקוד המתוכננת לפעולת הדלת. להלן הסבר המונחים המתאימים לתפקודים השונים:
שם פונקציית ההפעלה תפקוד הפתח
Transmission function E נדרשת מניעה של פתיחת הדלת מבחוץ (פתיחה מבחוץ רק באמצעות מפתח). דחיפת הידית תפתח את לשוניות הנעילה. ידית חיצונית אדישה.
Transit function D פתיחה מבחוץ אפשרית על פי הצורך, באמצעות ידית חיצונית הנשלטת ע"י המפתח. לחיצה על הידית מבפנים משחררת את כל הנעילות. הנעילה מתבצעת באמצעות המפתח. Change-over function B זהה לתפקוד Tr.Func. D אך הידית החיצונית פעילה אלא אם נוטרלה ע"י המפתח.

ידית בהלה סמויה PHA 2500

?????? ??? ?? ?? ????? This initial training is not the https://justbuyessay.com/ end of staff development